Rodinné oslavy

Nisapark je otevřen veškeré zábavě. Máte chuť uspořádat oslavu nebo firemní sešlost v příjemném prostředí uprostřed zeleně? Napište nám své přání a my vám s jeho realizaci rádi pomůžeme.

Udělejte u nás veselou dětskou oslavu nebo třeba rodinnou párty. Jestli se vám nechce doma uklízet po bujaré dětské zábavě, není nic lepšího než to celé přesunout pěkně ven na čerstvý vzduch a na sluníčko.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dětské houpačky, prolézačky a oblíbené trampolíny
  • ohniště a griloviště
  • příjemné posezení
  • balónkovou výzdobu

Firemní dětské dny

Pokud potřebuje stmelit kolektiv ve firmě, udělejte svým zaměstnancům radost a pozvěte je společně i s jejich rodinami na veselou firemní akci. Pokud si nevíte s přípravou dětského dnu rady, pomůžeme vám s programem i výzdobou. Máme bohaté zkušenosti a víme, co se dětem i jejich rodičům líbí.

Prezentační a reklamní akce

Rádi podporujeme nejen zábavu, ale i obecně prospěšné produkty či služby. Chcete-li pro veřejnost uspořádat prezentaci například nějakého pozitivního výrobku, můžete využít naše atraktivní prostory spjaté s přírodou a láskou k pěkným věcem. Pro více informací nám zavolejte nebo napište. Rádi se s vámi setkáme.

Firemní permanentky

Nabídněte svým zaměstnancům nový benefit v podobě firemní permanentky do Nisa Parku Vratislavice na celou sezónu 2023. 

Cena jedné přenosné permanentky je 9 500 Kč (+12% DPH) na celou sezónu a je určena až pro dva dospělé a dvě děti najednou.

firemni akce detske hriste liberec nisapark vratislavice